Stánky

Rodinný pivovar Bernard

Bernard je pivo, které ozdobí Vaši osobnost. A čím jste odlišnější, tím více se k Vám bude hodit. Bernard je totiž jako Vy. Neohlíží se po ostatních a vaří pivo po svém - bez pasterizace, z nejčistší vody, z vlastního sladu a kvasnic uprostřed lesem provoněné Vysočiny. Díky tomu vytváří harmonii vyvážené hořkosti, lahodné plnosti a chmelové vůně.

Bernard je oblíbeným pivem lidí, kteří si chtějí opravdu pochutnat a jdou stejně jako Bernard svou vlastní cestou. Je životním stylem, kultem...

Přijďte jej ochutnat na náš stánek nebo do některého z originálních Bernard Pubů v Praze ...http://bernardpub.cz/pub/ 

Bird&Bird

Bird & Bird je renomovaná mezinárodní advokátní kancelář, která poskytuje vysoce kvalitní služby v inovativních a rozvíjejících se oblastech podnikání, kde klíčovou roli hrají nové technologie a postupy.

Díky své vysoké právní a technické odbornosti si získala pověst strategického partnera, kterého vyhledávají klienti z nejrůznějších odvětví z celého světa.

Právní odborníci ze všech 28 kanceláří v Evropě, Asii, Austrálii a zemí Středního Východu se opakovaně objevují na předních příčkách mezinárodních hodnocení mj. Who's Who Legal: Thought Leaders 2017 (Mark Abell – Franchise), MPF Awards 2017: Most Innovative Client Service, MIP Global Awards: IP Law Firm of the Year, IP Law Firm of the Decade (2005-2015), ILO Client Choice Awards a další.

Department for International Trade (DIT) a British Chamber of Commerce

Department for International Trade (DIT) tvoří po celém světě rozsáhlou mezinárodní síť ve Spojeném království a na jednotlivých ambasádách a diplomatických misích. Pražská pobočka Department for International Trade je součástí obchodního oddělení Velvyslanectví Spojeného království v České republice.

Prostřednictvím svých specialistů nabízí poradenskou činnost a zprostředkování obchodních kontaktů. Obchodním společnostem se sídlem ve Velké Británii pomáhá zvýšit jejich konkurenceschopnost na světových trzích skrze obchodní činnost v České republice. Asistuje zahraničním firmám, které chtějí do Spojeného království investovat a proniknout tak do britského ekonomického prostředí.

 

Britská obchodní komora je nezisková organizace, sdružující téměř 200 firem, které reprezentují široké spektrum britských zájmů v České republice, od velkých investorů až po malé a střední podnikatele. Jejím cílem je podporovat obchodní aktivitu mezi Českou republikou a Velkou Británií, zvýšit konkurenceschopnost členských firem a vytvořit platformu pro vznik nových obchodních příležitostí.

Fruitisimo

Příznivci ovocných štáv, dortů a zmrzlin, které znáte ze stánků Fruitisimo po celé republice, je budou moci ochutnávat a konzumovat ve stánku umístěném v předsálí konferenčního sálu po celý den!Fruitisimo

Fruitisimo je hravá značka, která sází na pozitivní emoce a na své mladé zaměstnance.   
Soustřeďuje se na emoce a zdravý a aktivní životní styl, zábavu a vášeň pro to, co značka ve "světě Fruitismo" dělá.

Důraz klade na zákaznický zážitek, týkající se nejen chuti, ale i mysli. Nabízí proto ke svým produktům také automaticky úsměv svých oranžových barmanů.  Vyzkoušejte si je.
Na zdraví!

Harley-Davidson

 1. VÝROČÍ HARLEY-DAVIDSON - PRAHA,  5.-8.7.2018

 

CELOSVĚTOVÁ OSLAVA 115. VÝROČÍ HARLEY-DAVIDSON MOTOR COMPANY

Tohle je oslava jezdců. Generací otců, synů, matek a dcer, kteří nastartovali a vydali se za svým snem. Takže bez ohledu na to, na čem jezdíte jste zváni na oslavu 115. narozenin Harley-Davidson. V srdci Evropy. V České republice, v Praze.

ROZJEĎ S NÁMI PÁRTY - UŽIJEME SI JÍ SPOLEČNĚ!

Narozeninový mejdan Harley-Davidson bude zážitek jako žádný jiný. Můžeš se těšit na 72 hodin nabitých motocykly, koncerty, custom biky, testovacími jízdami, výstavami … a hromadou další zábavy!

Ať máte jakékoli představy o Harley-Davidson, jezdíte na jakékoli jiné značce nebo se vám motocykly jen líbí, jste vítáni! Přijďte si s námi užít tyto mimořádné a jedinečné celosvětové oslavy.

Více informací o akci naleznete zde: https://h-d.prague115.com/cs/

 Máte zájem o partnerství a spojení s legendární značkou Harley-Davidson®? Kontaktujte Martina Cieslara, mail: martin.cieslar@h-dprague115.com, tel.: +420 601 391 940

Kniha Výhod

Na stánku Kniha Výhod uvidíte již 3. vydání české mutace konceptu coupon book, která má ve světě tradici již od roku 1962.

KNIHA

 • První česká varianta úspěšného konceptu "coupon books"
 • Obsahuje stovky slevových kupónů pro celou ČR
 • Úspora tisíců korun při aktivním využívání
 • Vyplatí se již při využití 1-3 kupónů
 • Platnost na celý rok 2018
 • Každý zapojený podnik nabízí dva kupóny
 • S její koupí získáte i mobilní aplikaci s dalšími kupóny

APLIKACE

 • Obsahuje kupóny z knihy a tisíce dalších
 • Kupony vždy po ruce
 • Celoroční aktualizace a bonusy
 • Mapa slev k využití
 • Možnost gps notifikací dle lokace
 • Platnost na celý rok 2018
 • Ke stažení v App Store a Google Play

 

Ministerstvo průmyslu a obchodu a Agentura pro podporu podnikání a investic CZECHINVEST

Na společném stánku Ministerstva průmyslu obchodu (MPO) a Agentury pro podporu podnikání a investic CZECHINVEST se dozvíte o různých formách podpory pro začínající podnikatele.

MPO koordinuje podporu z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), který je stěžejním programem pro podporu českých podnikatelů v programovém období 2014-2020. Malé a střední podniky mohou být podpořeny např. prostřednictvím zvýhodněných úvěrů v rámci programů OP PIK Expanze či Úspora energie, formou záruk např. prostřednictvím programu Záruka. V nejbližší době plánuje resort zahájit realizaci investiční podpory českým start-upům prostřednictvím tzv. Národního inovačního fondu, který má přispět k větší motivaci k zahájení podnikání i zvýšení povědomí o kapitálovém financování.

Vyjma správy OP PIK MPO kontinuálně informuje české podnikatele také o možnostech, které jim nabízí tzv. unijní programy, zejména pak rámcový program EU pro vědu a výzkum Horizont 2020, určený mimo jiné k podpoře inovačních projektů malých a středních podniků (např. nástroje jako je SME Instrument, Fast Track to Innovation, Clean Sky 2 apod.). Pro podporu podnikání lze využít např. také program COSME.

Důležitou roli v podpoře začínajících podnikatelů sehrává také Agentura CzechInvest, která pomáhá start-upům s podnikáním v různých fázích vývoje. Pro začínající podnikatele je připraven projekt CzechStarter, který poskytuje 150 hodin mentoringu a poradenství, nebo kosmický inkubátor ESA BIC Prague. Ten má za cíl podpořit rozšíření a využití původně „kosmických“ technologií v běžném životě.

Díky projektu CzechAccelerator mohou start-upy vycestovat na 3 měsíce do destinací Silicon Valley, New York nebo Singapur, kde je budou čekat pronajaté kancelářské prostory a hodiny mentoringu od zahraničních expertů. S projektem CzechDemo se mohou zúčastnit zahraničních start-upových akcí jako je např. TechCrunch Disrupt a CES. Pro nejvyspělejší start-upisty je připraven projekt CzechMatch, který zprostředkuje prezentaci před investory.

Bližší informace o uvedených nástrojích a programech budou k dispozici na stánku, kde také rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Nesspresso

Nespresso je prémiová značka kávy a průkopník segmentu s porcovanou kávou, kterému vévodí již  31 let. Nespresso se prezentuje jak domácími tak profesionálními kávovary, které jsou se stále větší oblibou umísťovány jak v restauracích, tak i na pracovištích. Více se můžete dozvědět na www stránkách www.nespresso.com/pro

HR systém OKbase a šifrovaná komunikace s Babelnet

Navštivte nás na našem stánku v konferenčním sále. Naši konzultanti Vám představí naše dva klíčové produkty – OKbase, komplexní systém pro řízení lidských a Babelnet, aplikaci pro šifrovanou komunikaci – a rádi Vám zodpoví všechny dotazy týkající s ochrany osobních údajů a nového nařízení GDPR.

Personální systém OKbase se přizpůsobí postupnému růstu firmy od menší s několika pobočkami až po velkou firmu s několika tisíci zaměstnanci v holdingovém uspořádání. V OKbase si můžete vybrat z široké nabídky modulů: personalistika, nábor, vzdělávání, hodnocení, plánování směn, docházka, mzdy, výplatní lístky, stravování nebo organizační změny. (okbase.cz)

Babelnet poskytuje maximální ochranu osobních i firemních dat. S aplikací Babelnet můžete šifrovat telefonické hovory, zasílat a bezpečně ukládat zašifrované zprávy i přiložené dokumenty. Babelnet je klíčový nástroj pro splnění GDPR. (babelnet.com)

Pizza company - pravá italská pizza a gnocchi

Na stánku PIZZA COMPANY ochutnejte čerstvě upečenou pravou italskou pizzu a gnocchi vyráběné tradiční metodou za výhradního použití vysoce kvalitních a originálních italských surovin.

Pizza Company s.r.o. je ryze českou společností s jediným majitelem - Lukášem Svobodou, který je členem Franchise Clubu.

První pobočka PIZZA COMPANY byla otevřena v roce 2009 na Praze 4 v pasáži stanice metra C – Budějovická. Od té doby byl počet poboček rozšířen na více než 20 provozoven umístěných vždy na velmi frekventovaných stanicích metra a pražské MHD. V současné době společnost expanduje na další lukrativní místa mimo území hlavního města Prahy a také do jiných měst.

Více informací naleznete na www.pizzacompany.cz

Robeeto

V11 wine bar & deli

V11 wine bar & deli je útulný vinný bar na Vinohradech. Je to především jedinečný prostor k seznámení se širokým portfoliem vín z celého světa. Specializujeme se na nepříliš obvyklá vína z Libanonu, odkud dovážíme několik zajímavých vinařství.  Kromě nich u nás můžete ochutnat také vína z Německa, Rakouska, Itálie, Francie a mnoha dalších zemí. Kromě vín nabízíme také špičkové francouzské a italské delikatesy. Všechna vína lze zakoupit také na eshopu www.cuveeco.cz. Navíc také pravidelně organizujeme exkluzivní vinařskou a gurmánskou turistiku do mnoha zemí, odkud naše vína dovážíme.

Zásilkovna.cz

Na stánku budete mít celý den možnost  se zeptat na vše ohledně pozoruhodného franšízového konceptu Zásilkovna.cz a možnosti připojení se k více než tisícovce franšízových poboček.

Podnikatel, který začne provozovat Zásilkovnu jako franšízu doplňující jeho podnikání, jako benefit získá: provizi za každou vydanou a přijatou zásilku, on-line reklamu v nákupních košících e-shopů, ale především - získá do prodejny až 30 nových zákazníky, takových, kteří by do jeho prodejny normálně nepřišli. V prodejnách, které jsou partnery Zásilkovny, je dosahován růst tržeb až 15 %.

Můžete se zeptat, proč je koncept Zásilkovna "EET ready" a jak pomáhá svým partnerům od starostí 
 • ADMEZ Logo
 • Logo Aviko
 • Bcc Logo
 • Logo Bernardpivo 300
 • Logo Blue Event
 • Logo Birdbird
 • CAPTAIN CANDY Logo
 • Logo CIFRA 300
 • Czechinvest Logo
 • Czechstartups Logo
 • DARK SIDE Logo
 • Logo DeptIntTrade 300
 • Logo Echo Tdenk
 • Logo Franchise Club
 • Logo FranKey
 • Logo Fruitisimo
 • HARLEY Logo
 • Logo Havel Holsek
 • Logo Home Office
 • Logo Hooters
 • Logo IPSOS
 • Logo Jansen Display
 • JLV Logo
 • Logo Knihavyhod 300
 • KOFOLA Logo
 • Logo Kooperativa
 • Logo Liftago
 • Logo Manpowergroup 300
 • Logo Minit
 • MPO Logo
 • N Grunt Logo
 • Logo Nespresso
 • OKSYSTEM Logo
 • Logo Pizza Company
 • POPAI Logo
 • Logo Raai
 • ROBEETO Logo
 • Sklizeno
 • SOCR New Logo
 • VeggGo Logo 2
 • Logo Vinebar 2
 • Logo Zasilkovna.cz 300x300px
 • Logo Zonky
 • Logo ZCH